Plac Zabaw, Atrakcje

Wszyscy wiemy, że zabawa odgrywa w życiu dzieci niezwykle ważną rolę. Dzięki niej uczą się otaczającego świata, rządzących nim praw i zasad, poznają smak rywalizacji, radość  zwycięstwa i pierwszą gorycz porażki.
W centrum parku znajduje się ogromny kompleks rozrywkowo-zabawowy, który jest doskonałym zwieńczeniem pobytu w naszym parku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Bogato wyposażony plac zabaw oferuje wiele form zabawy w kolorowym i przyjaznym otoczeniu. Huśtawki, zjeżdżalnie, konstrukcje do wspinaczki, równoważnie, karuzele, bujaki to tylko niektóre z atrakcji.

Na miłośników zabawy z wodą czekają armatki wodne i kolorowe łódki. Każdy może się wcielić w rolę wilka morskiego i samodzielnie kierować łodzią. Szybciej, wolniej, na prawą burtę, na lewą... A to wszystko w bezpiecznym basenie, na którym sztormy się nie zdarzają!Rajdy terenowe, w tym przede wszystkim Paryż -Dakar, wzbudzają wielkie emocje. Dla najmłodszych miłośników off-roadu przygotowaliśmy tor quadowy. Terenowe czterokołowce firmy Yamaha, o pojemności 90 cm3, zadziwią każdego swoją mocą i sprawnością. Nasi mali goście, pod okiem instruktorów, samodzielnie pojadą leśną pętlą. Najmłodszych zapraszamy na przejażdżkę w towarzystwie rodziców. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy tor kartingowy. Każdy będzie mógł poczuć się jak Kubica lub Hołowczyc.

 

Nie każdy kocha wyzwania. Spokojniejszych i młodszych miłośników motoryzacji zapraszamy na  przejażdżkę Kolejką Piracką. Przejażdżka w małych, kolorowych wagonikach, które ciągnie wesoła lokomotywa to nie lada atrakcja. Podczas podróży otwartymi wagonikami pociechy mają możliwość ciągłego kontaktu z rodzicami, dlatego nawet bardzo małe dzieci nie boją się takiej jazdy. Najmłodszych, którzy samodzielnie chcą spróbować swoich sił za kierownicą zapraszamy na przejażdżkę samochodzikami elektrycznymi. Na specjalnie przygotowanym do tego torze będziecie mogli poznać pierwsze zasady ruchu drogowego.

Kto ma szybki refleks i  lubi gry zręcznościowe z pewnością nie pożałuje chwil spędzonych przy stołach do cymbergaja. Na miłośników gier zręcznościowych czekają również inne atrakcje: koparka, armatki wodne, automaty do gry, koszykówka.

Zjeżdżalnie dmuchane to atrakcja, bez której dzieci nie wyobrażają sobie już udanej zabawy pod gołym niebem. Różne rozmiary, kolory, kształty pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy. Wszystkie nasze zjeżdżalnie utrzymane są w klimacie świata dinozaurów. Maluchy mogą dosłownie bez końca wspinać się kilka metrów w górę, a potem w parę sekund zjeżdżać na dół w zawrotnym tempie. Naprawdę nigdy im się to nie nudzi! To najlepszy sposób by dzieciaki były roześmiane i zadowolone!

Labirynt to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych w każdym wieku. Przemierzanie labiryntu rozwija koncentrację i zdolność orientacji w terenie. To ciekawa przygoda i  przede wszystkim wspólna zabawa. Nasz labirynt znajduje w pobliżu ścieżki z dinozaurami, wśród wysokich drzew.

Zaurolandia - Rodzinny Park Rozrywki

ul. Kolejowa 99, 88-420 Rogowo


tel. + 48 52 359 30 80

tel. +48 52 302 45 63

tel. kom. 663 023 881

biuro@zaurolandia.pl   
rezerwacje@zaurolandia.pl

COPYRIGHT © 2018 ZAUROLANDIA.PL

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

 

Medisess Studio

Dofinansowanie PFR