Dziedziniec głowny

W centrum parku znajduje się ogromny dziedziniec. To właśnie tutaj znajduje się serce parku : gastronomia, cukiernia, lody, sklepiki z pamiątkami, ogródki letnie wśród zieleni i oczek wodnych. W cieniu ogromnych parasoli możemy odpocząć i posilić się po trudach zwiedzania. W przypadku niepogody, zapewniamy dwie zadaszone wiaty na około 300 osób.

Nasz park to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy plenerowej w oryginalnej scenerii. Festyn,, ognisko nad brzegiem jeziora, imprezowa piknikowa i ta rodzinna i ta firmowa – zapewniamy, że każda z nich wywrze niezapomniane wrażenia na jej uczestnikach. Liczne atrakcje w połączeniu z własną bazą gastronomiczną stanowią o tym, iż nikt nie będzie się u nas nudził (więcej informacji na temat organizacji imprez pod nr tel: 601 290 677).

Oprócz gorących posiłków i smacznych lodów, gofrów mogą Państwo skorzystać ze smażalni ryb, w której serwujemy świeże ryby prosto z własnych stawów. Smażalnia znajduje się nad brzegiem jeziora tuż obok piaszczystej plaży na której czekają na Państwa kajaki i rowery wodne.

Bardziej wymagających gości zapraszamy do naszej restauracji tuż obok wejścia głównego do parku.

...więcej na stronie www.karczmanadstawem.pl

Dla grup wycieczkowych przygotowaliśmy specjalną ofertę obiadową w bardzo przystępnych cenach. Przygotowujemy również posiłki na życzenie klienta ( wymagana wcześniejsza rezerwacja).Wycieczki zapraszamy na ognisko nad brzegiem jeziora połączone z grami i zabawami na plaży.

*(Cennik dotyczący obiadów znajduje się w zakładce „cennik dla grup zorganizowanych”).

Zaurolandia - Rodzinny Park Rozrywki

ul. Kolejowa 99, 88-420 Rogowo


tel. + 48 52 359 30 80

tel. +48 52 302 45 63

tel. kom. 663 023 881

biuro@zaurolandia.pl   
rezerwacje@zaurolandia.pl

COPYRIGHT © 2018 ZAUROLANDIA.PL

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

 

Medisess Studio

Dofinansowanie PFR